GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13385194

nr 1338 5194

Skålfat

4 st, Kina. Diameter: 23cm, dekor i famille rose

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:25:13